Wii spēļu konsoles funkcijas un atsauksmes.

Wii spēļu konsole ir vadošā septītās paaudzes spēļu konsole. Tās unikālās īpašības un stilīgais izskats piesaista lielu skaitu videospēļu mīļotāju.

Spēļu konsole Wii ir jaunākais sasniegums spēļu jomā, nodrošinot spēlētājiem tik ļoti vēlamo azartu un piedzīvojumu pieredzi. To uzsāka Nintendo. Tā ir septītās paaudzes spēļu konsole, kas ir ļoti piemērota spēlētājiem, kuriem patīk videospēles ar elektrisko iepakojumu. Dažas populāras pieejamās spēles ir Super Mario Galaxy, Guitar Hero III, Twilight Princess un citas.

Konsole ir izklaides pakete, kas nodrošina dažādas spēles noskaņas un mirkļus. Papildus satraukuma un izklaides nodrošināšanai tas arī palīdz spēlētājiem būt labā formā. Visas spēles, kuras nodrošina Wii konsoles, nodrošina fitnesa pārbaudes. Šie testi novērtē spēlētāju veselību spēles laikā.

Wii konsole ir viens no vadošajiem zīmoliem spēļu pasaulē, kas ļauj spēlētājiem izmantot īpašas Wii-mote vadības ierīces. Tā ir bezvadu vadības sistēma, un tādas spēles kā teniss, boulings un beisbols ir patiešām aizraujošas. Turklāt sensori ļauj spēlētājiem veikt dažādas ķermeņa kustības, spēlējot spēles, lai trenētu ķermeņa kustības un līdzsvaru.

Papildus unikālajai bezvadu Wii tālvadības pults, kas var noteikt trīsdimensiju kustību, Wii spēļu konsolē ir arī funkcija Wii-Connect24, kas var saņemt ziņojumus gaidīšanas režīmā un atjaunināt, izmantojot internetu.

Nintendo Wii spēļu konsoles funkcijas:

Wii konsolei ir vairākas izcilas funkcijas, kas padara to populāru videospēļu mīļotāju vidū. Šeit ir dažas no tās svarīgākajām iezīmēm:

1. Tā ir viena no mazākajām un vieglākajām mājas spēļu konsolēm starp trim lielākajām konsolēm (Xbox 360, PS3), kas sver tikai 3 mārciņas.

2. Viena no šīs konsoles būtiskākajām iezīmēm ir tās atkārtotā tēma vai dizains. Viens konsoles stūris, SD karte, barošanas avots un visas citas kontaktligzdas ir radoši sagrieztas trīsstūrveida veidā.

3. Wii videospēļu formāts ir 12 cm Wii light, ko var ielādēt vertikālās spēļu vietās. Tam ir papildu 8 cm spēles kuba disks.

4. Aprīkots ar diviem procesoriem. Tie ir 729 MHz jaudas datori, kuru pamatā ir “Broadway” procesors (IBM) un ATI “Hollywood” GPU.

5. Lai arī sistēmas atmiņa ir 88 MB, Wii spēļu konsoles iekšējā atmiņa ir 512 MB. Ārējai krātuvei ir SD kartes slots. Ārējo krātuvi parasti izmanto, lai datus saglabātu un fotoattēlus un citus priekšmetus augšupielādētu Wii.

6. Konsole nodrošina vietas četrām Wii spēļu tālvadības pultīm, kuras bez vadiem ir savienotas, izmantojot Bluetooth tehnoloģiju. Turklāt var izmantot visus spēļu kuba kontrolierus. Ir četri sloti, kas ir tādi paši kā 2 spēļu kuba atmiņas karšu sloti.

7. Wii spēļu konsole ir aprīkota ar vairākiem AV izejas portiem, kas ļauj kompozītmateriāliem un s video būt vienādam komponentam.

8. Nintendo Wii spēļu konsoles audio ir stereo, jo tas atbalsta Dolby Pro Logic II.

9. Kopējais enerģijas patēriņš ir 18 vati, kad tas ir ieslēgts, un 1,3 vati gaidīšanas režīmā.

Wii konsoles populārākās spēles:

Lai arī vairākas spēles ir ļoti populāras, dažas no tām ir spēļu saraksta augšgalā. Konsole ir laidusi klajā dažu agrīno spēļu jaunākās versijas, padarot to spēļu interesentiem interesantāku un aizraujošāku. Šīs ir dažas no populārākajām Wii spēlēm. Redaktori un spēlētāji, kuri ir balsojuši par spēles punktiem: Smash Bros. Noisy (3D action) rakstu iesniegšana, Mario Kart Wii (Kart Racing) un Super Mario Galaxy (3D Adventure).