Uzziniet par spēļu testētāja lietojumprogrammu.

Vai esat kādreiz domājis kļūt par videospēļu testētāju? Daudziem cilvēkiem patīk spēlēt spēles, patiesībā daži cilvēki ir atkarīgi. Tomēr šajā sarežģītajā ekonomikā tas var būt risinājums jūsu finanšu bažām. Videospēļu testētāju darbaspēks ir tik liels, ka lielāko daļu laika mājā varat izbaudīt komfortu. Laba spēles testa programma ietver trīs svarīgus faktorus. Nodaļa …

1. Cieta atsākšana.

Lai izceltos no topošajiem spēļu testētājiem, jums ir jāizveido spēcīgs CV, kas ne tikai patiesi parāda jūsu aizraušanos ar video spēlēm, bet arī uzsver, kāpēc nākamais darba devējs jūs pieņems darbā šim darbam.

Jums jāpastāsta citiem, cik spēles esat spēlējis, kādas spēles jums pieder un kādas pārliecinošas spēles, un jums ir pārbaudes darbs. Pārliecinošākā atsākšanas daļa ir nākamā faktora labā pieredze. Pieredze ir svarīga.

2. Dažas labas pieredzes.

Pieredze ir ļoti svarīga jūsu spēļu testētāja darba pieteikumam. Kā iegūt pieredzi?
Viena no metodēm ir kļūt par lielisku testētāju, pirms jūs pat aizpildāt videospēļu testa lietojumprogrammas atrašanās vietu spēles beta testam. Spēlējot spēli, vienkārši sāciet pievērst uzmanību dažiem spēles tehniskākajiem aspektiem, pievērsiet uzmanību visiem traucējumiem vai kļūdām, ar kurām, šķiet, saskaras, un precīzai vietai, kur tos atradāt spēlē.

Nebaidieties jautāt par savām grūtībām, par spēles programmēšanu un pat sniegt efektīvus ieteikumus. Sākot uzturēt žurnālu un spēlējot spēles, lēnām kļūs par domāšanas veidu, kas nepieciešams videospēļu testētāju karjerai.

3. Kā iegūt pareizas zināšanas par darbu.

Videospēļu testēšana joprojām ir ļoti detalizēta niša darba jomā, tāpēc nākamajiem testētājiem ir grūti iegūt augstas kvalitātes informāciju.

Pārbaudāmā vieta ir lielāko spēļu uzņēmumu vietnes. Turklāt laba ideja ir pievienoties gan spēļu forumam, gan spēļu testētājiem forumā. Jūs varat uzdot jautājumus un saņemt palīdzību no pieredzējušiem spēļu testētājiem – potenciālajiem spēļu testētājiem bieži ir daži forumi. Jūs varat mācīties no citiem, jo ​​viņi parasti var norādīt jums pareizajā virzienā.

Lai gan spēļu izstrādātājiem ir nepieciešami pastāvīgi videospēļu testētāji, lielākā daļa izstrādātāju to neveicinās. Tāpēc vēl viena iespēja, kas nav nepareiza, ir pievienoties dažām dalības vietnēm, kas var palīdzēt iegūt darbu. Bet pārliecinieties, vai esat pievienojies jebkurai vietnei vai lejupielādējis jebkuru nodarbinātības rokasgrāmatu, un jūs precīzi zināt, ko saņemat. Jūs varat rakstīt vēstules, un vietnes īpašniekam jāatbild uz visiem jūsu jautājumiem.