Uzziniet, kā iegūt darbu kā videospēļu testētājs.

Jūs runājat mēnesi, jums paliek tikai nauda? Vai jūs meklējat jaunu darbu, kas var dot labus ienākumus vai kādus blakus ienākumus? Ja esat atkarīgs no videospēļu spēlētājiem, kā videospēļu testeris, jūsu darbs būs jūsu labākā izvēle. Bet kļūt par videospēļu testētāju nav viegli, jums patiešām jāzina, kā nokļūt līdz malai un kā iegūt darba programmu. Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā četrās darbībās pieņemt darbā par videospēļu testētāju. Lūdzu, turpiniet lasīt.

Vispirms sagatavojieties.

Pirmais solis, lai iegūtu spēles pārbaudes darbu, ir sākt spēlēt visas iespējamās video spēles, spēlēt katru līmeni un izmantot pēc iespējas vairāk ceļu pēc iespējas vairāk dažādās kombinācijās. Kad spēle ir apgūta, sāciet analizēt jau jums piederošās spēles. Lūdzu, ņemiet vērā informāciju, kuru, iespējams, esat palaidis garām pirmo reizi. Mēģiniet pabeigt visu spēli pēc iespējas īsākā laikā.

Tad mēģiniet sevi pārdot. Aktīvs tiešsaistes forumos un tiešsaistes spēļu kopienās. Pastāvīga emuāru veidošana ļaus jums iepazīties ar uzņēmumu un tā darbiniekiem. Jūs bieži varat piedalīties videospēļu sacensībās savā pilsētā vai vietā un mēģināt uzvarēt visos iespējamos konkursos. Pārdodot sevi, jūs, visticamāk, iegūsiet darbu kā video spēļu testētājs.

Otrkārt, meklējiet informāciju.

Otrais solis spēles pārbaudes darba iegūšanā ir saprast, kurā spēļu uzņēmumā ir vakance. Jūs bieži varat pārlūkot slavenu videospēļu ražotāju vietnes, lai atbilstu viņu prasībām. Viņi bieži apmeklē šādu uzņēmumu gadatirgus, tirdzniecību un izstādes, kā arī veido kontaktus ar šo uzņēmumu darbiniekiem. Ja jums ir draugs, kurš strādā videospēļu uzņēmumā, tā ir vēl viena iespēja, to varat izmantot, lai iegūtu testa darbu.

Treškārt, pārsūtiet savu CV.

Gatavojot CV, jums jāatceras pieredzes skaits. Nekautrējies lielīties par savu pieredzi un video spēlēm. Atcerieties, ka pieredze ir viss.

Visbeidzot, intervija.

Šajā sadaļā, lai kļūtu par spēles testu, jums jāparāda sava kvalifikācija, kas ir “virs vidējā līmeņa” īstajiem cilvēkiem. Jums jāapraksta, kas jūs esat, kāda ir jūsu pieredze spēļu jomā, un jāpaskaidro, kāpēc viņiem jāapsver iespēja pieņemt jūs citu vietā. Citiem vārdiem sakot, jums skaidri jāpierāda, ka esat tiesīgs testēt videospēles.

Intervijai vajadzētu būt pēdējam jūsu panākumu solim. Spēlētāju izmēģinājumu laukumā ir veiksmīgs cilvēks, kurš ir veiksmīgi kļuvis par videospēļu testētāju, viņš dalīsies ar jums paņēmienos un metodēs, lai pieņemtu darbā jebkuru spēļu uzņēmumu. Kļūt par video spēļu testētāju ir viegli, ja jums ir pieejama informācija un ceļvedis.

Ja apsverat iespēju sākt savu karjeru ar spēļu testeri, ir viegli iegūt spēles pārbaudes lauku. Tajā ir informācija, tostarp darba iespēju saraksts, kā uzrakstīt CV, lai piesaistītu spēļu uzņēmumu uzmanību, un paņēmieni, kas palīdzēs veiksmīgi pabeigt intervijas procesu.