Spēļu testētāja noslēpums.

Šis raksts ir rokasgrāmata spēļu testētājiem. Tajā tiks izklāstīti iemesli, kādēļ personai vajadzētu apsvērt iespēju kļūt par spēļu testētāju, un nepieciešamās prasmes, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus spēļu izstrādes pasaulē. Šie cilvēki nāks klajā ar padomiem, kā kļūt par vienu no nedaudzajiem spēļu testētājiem.

Spēļu pārbaudītājs

Spēļu dizaina nozare vienmēr ir vairāk koncentrējusies uz spēļu vizuālajiem aspektiem. Spēļu lauka tehnoloģiskā attīstība vienmēr ir bijusi noraizējusies par to, kā spēli vēro spēlētāji. Lielākā daļa tehnoloģiju koncentrējas uz spēļu rakstzīmju reakcijām un cenšas tās padarīt pēc iespējas reālākas. Vizuālās tehnoloģijas vienmēr cenšas radīt vislabāko, kad runa ir par vizuālo spēļu dizainu. Spēļu izstrādes eksperti savās spēlēs ir integrējuši TV nozarē izmantotās tehnoloģijas (piemēram, HD un 3D), lai tad, kad spēļu konsole ir savienota ar saderīgu ekrānu, viņi varētu uzzīmēt perfektu attēlu. Pirms spēles uzsākšanas tā jāpārbauda personām, kuras sauc par spēļu testētājiem. Spēlētājiem tā ir reta privilēģija.

Spēļu testētāji ir atbildīgi par spēles veiktspējas analīzi un problēmu atklāšanu izstrādājamās spēles ierīcēs. Vēlākie spēlētāji parasti vēlas sākt savu karjeru kā spēles testu, diemžēl ne visi zina, ka viņiem ir jāieiet veiksmīgā trasē spēles testā. Spēļu izstrādē ir vairāki ceļi, kurus var izmantot kā spēļu izstrādātājus vai dizainerus, taču tie visi ietver mācību kursus. Tas varētu būt nedaudz grūts.

Spēļu testēšanas pakalpojumi

Spēļu testētāju karjeru mīl daudzi cilvēki tās vienkāršības dēļ, īpaši spēļu spēlētāji. Testētāja darbs ietver uzstādīšanu, jaunizveidotas spēles spēlēšanu bezgalīgas stundas un samaksu par to. Vispārīgi runājot, spēļu testēšana ir profesionāla spēļu izstrāde, kurai ir prieka un ekonomiskas priekšrocības. Tomēr prasības būt testētājam ir daudz lielākas nekā būt sviras spēles spēlētājam. Tāpēc veiksmīgai karjerai vispirms ir nepieciešamas zināmas zināšanas nozarē. Testētājam nepieciešamās prasmes ir šādas: teicamas spēles prasmes, uzmanīga uzmanība detaļās un atbilstošas ​​komunikācijas prasmes.

Šīs ir prasmes, kas nepieciešamas spēļu testēšanā spēļu dizaina nozarē, paļaujoties uz testētājiem, kuri pievērš uzmanību spēles kļūdām un izceļ tās, lai spēļu izstrādātāji varētu ar tām rīkoties. Bez spēļu testētāju palīdzības spēļu izstrādes nozare sabruks, jo tā var arī ražot zem standartiem atbilstošas ​​spēles, kuras tirgus nenovērtēs. Lai arī spēļu pārbaudes karjera šķiet īpaši ienesīga, jo personai nav nepieciešams pieņemt darbā augstskolas absolventu, darba iegūšana pati par sevi ir cita problēma.

Cilvēkiem ir jāsaprot uzņēmumi, kas pieņem darbā nepietiekami, jo klasifikācijas sadaļā viņi nereklamē spēļu testētāju iespējas. Vēl viena iespēja ir kļūt par spēles pārbaudes vietnes dalībnieku, piemēram, spēļu testa vietnes paketi, lai iegūtu spēļu pasaules svarīgākos notikumus un uzklausītu nozares progresu.