Spēlētāji vēlas sapņu reklāmas spēļu testētājus.

Tas bija spēlētāja sapnis un atklāja, ka ir kāds spēļu testētājs, kurš vēlas doties uz savu iecienītāko spēļu uzņēmumu. Ja vēlaties strādāt spēļu uzņēmumā vai kādu dienu jūs pārcelsieties uz pārraugu vai vadītāju, ja jūsu pirmais darbs uzņēmumā ir spēļu testētājs, jums būs labs sākums. Koledžas studenti bieži mēģina spēlēt nepilnas slodzes darbu, lai nopelnītu papildu naudu skolai, bet arī lai pārliecinātos, vai bizness viņiem patiešām ir piemērots kā karjera.

Kā kļūt par videospēļu testētāju

Nepilna laika spēļu testētājam nav nedzirdēts atrast programmatūrā kļūdas un palīdzēt programmatūras programmētājiem tās novērst, strādājot pie mājas vai brālības galda. Testētājiem veicas, pievēršot vadības uzmanību, un viņi var atrasties uzstādīti spēļu uzņēmuma birojā, strādājot pilnu slodzi kā kvalitātes eksperti. Ir aizraujoši domāt par karjeru tik aizraujošā nozarē.

Nepieļaujiet bieži pieļautu kļūdu, domājot, ka beta testētājam jābūt labam spēlētājam. Spēļu kompānijas nevēlas jūsu spēles prasmes; viņi vēlas, lai spēļu testētājiem būtu jāspēj domāt abstrakti un pievērst uzmanību detaļām. Ja jums ir labas angļu valodas komunikācijas prasmes, jūs varat savlaicīgi ievērot termiņus un varat iemācīties spēlēt dažādas spēles, lai to pārbaudītu, jūs varat būt videospēļu testētāja veids, kurš vēlas lielu spēļu kompāniju. Spēļu testētājs ir izmeklētājs, kurš meklē problēmas, par kurām ziņot programmētājam.

Lai arī pats darbs piedāvā dažas aizraujošas iespējas, neceriet, ka jebkurā brīdī varēsit skriet uz satracinātu laukumu. Spēlējot vienu un to pašu spēli atkal un atkal, pēc kāda laika var kļūt garlaicīgi, taču tas ir veids, kā testētājs atrod problēmu un izaicina spēles robežas, atkārtoti spēlējot. Ja spēles ir jūsu hobijs un jūs domājat, ka jūsu kā beta testētāja karjera būs izaicinoša un aizraujoša, lūdzu, atcerieties, ka videospēļu testētājiem, kurus vēlas labākie spēļu uzņēmumi, nebūs patīkami spēlēt spēles, un tas ir viņu spēju izpilde uzlabot spēļu uzņēmuma produktus un palīdzēt viņiem būt bez kļūdām.

Kā kļūt par videospēļu testētāju

Reizēm svētdienas laikrakstā Employment Classifs redzēsiet sludinājumu, kuru vēlas beta testētāji. Dažreiz tie ir likumīgi, dažreiz tie ir juridiski krāpšanās. Spēlētājs stāsta par reklāmu un reklāmu. Reklāma piedāvā bezmaksas programmatūras lietojumprogrammu, kas palīdz atrast kontaktus no lielo spēļu uzņēmumiem. Neuzlādējiet nekādu komisiju, taču jums ir jāmaksā 20 dolāri, pirms varat iesniegt pieteikumu Microsoft. Protams, tā ir krāpšanās. Pirms piecēlās, izdevās iegūt vēl 80 dolārus no Qu Lai.

Krāpšanās pieaug katru dienu, taču šim faktam nevajadzētu atturēt cilvēku no mēģinājumiem iekļūt laukā. Darba devēji visas dienas garumā meklē īpašas prasmes. Izprot prasmju sistēmu un sagatavo savu CV un pieteikumu, lai pēc iespējas vairāk atbilstu vajadzībām. Spēļu testētājiem ir daudz iespēju atšķirties. Ja ir spēļu pārbaudītājs, kurš vēlas strādāt ar grādu, nav pamata strādāt bez jūsu vārda.