Kļūstiet par PS3 spēļu testētāju un nopelniet naudu.

Uzņemieties spēļu testētāja lomu un saņemiet algu, lai spēlētu jaunas spēles, kuras vēl nav izlaistas. Uzņēmumam ir nepieciešams tikai jūsu ziņojums par visiem spēlē atklātajiem jautājumiem. Lūdzu, izlasiet atskaņotāja testa vietnes pārskatus, lai iegūtu vairāk informācijas …

Ko darīt, ja jums maksā par kaut ko jautru un patīkamu darīšanu? Spēļu konsoles baudīšana ir tikai sākums tam, ko tā var darīt jūsu labā. Lielākais ieguvums, ko spēļu konsole var dot jums, ir spēja maksāt par spēli. Uzņemieties spēļu testētāja lomu un saņemiet algu, lai spēlētu jaunas spēles, kuras vēl nav izlaistas. Uzņēmumam ir nepieciešams tikai jūsu ziņojums par visiem spēlē atklātajiem jautājumiem.

Tā kā Sony iegulda vairāk jaunu spēļu, pieprasījums pēc PS3 spēļu testētājiem pieaug. Sony regulāri algo spēļu testētājus, lai palīdzētu tam sekot līdzi plāniem un katru mēnesi izlaist daudzas jaunas spēles. Izvēle kļūt par PS3 spēli ir ideāla izvēle, ļaujot savai spēļu testēšanas karjerai atstāt augsni.

Iemesli, kāpēc spēļu uzņēmumi pieņem darbā nepiederošos:

Jaunie produkti ir jāpārbauda atkārtoti un pēc tam jāizlaiž sabiedrībai, lai noķertu visas kļūdas un tās novērstu. Ja videospēle nedarbojas pareizi vai ir pārāk daudz problēmu, tā atmaksās atmaksu, samazinot uzņēmuma peļņu.

Kāda jēga? Vai jaunos produktus nepārbauda uzņēmuma izstrādātāji un programmētāji? Izstrādātājiem un spēļu programmētājiem nav laika pārbaudīt spēli un atrast kļūdas. Viņš dod priekšroku veidot spēles un labot kļūdas, kuras atklājuši spēļu testētāji.

Kādi līdzekļi ir iesaistīti kā PS3 spēļu testētājiem vai pat kā PS2 testētājiem?

Kā spēļu testētājs jūs varat nopelnīt daudz naudas. Neviena pieredze nevar dot jums pat 9 dolārus stundā. Pieredze nopelnot $ 20 / stundā vai vairāk.

Jūs gaida PS3 spēļu testētāju darba iespējas.

Lielākā daļa cilvēku domātu apskatīt Sony vietni. Vai laikraksts ir viņu atrašanās vieta? Avots nav veids, kā iet. Darba iespēju sarakstu varat iegūt dalībnieku vietnēs, kur spēļu uzņēmumam ir brīvas vietas.

Kā veiksmīgs spēļu testētājs varat izmantot pareizos rīkus, kurus var atrast spēlētāju testa laukā. Atrasts saraksts ar aptuveni 50 spēļu nozares uzņēmumiem. Pasaulē slavenākā spēļu industrijas kompānija sadarbojas ar vietņu vadītājiem.

Jūs varat uzzināt, kuri darbi ir dažādās pakāpēs, un tie var palīdzēt jums tos pieteikties.

Vai tiešām vēlaties šo darbu? Tad, piesakoties, pārliecinieties, ka jums ir labs CV. Kas, meklējot spēļu testeri, ir vissvarīgākais, kas jāmeklē spēļu uzņēmumam? Vai viņus interesē tavs iepriekšējais darbs vai izglītība? Noteikti nē. Uz šiem jautājumiem var atbildēt spēlētāju testa laukā!

Piedzīvojiet sapņus, saņemiet algu un izklaidējieties, spēlējot video spēles. Tātad, kāpēc jūs nekļūstat par PS3 spēļu testeri un nedodaties neizlaistajā spēlē!