IBF ČEMPIONS MAIRIS BRIEDIS ATGRIEŽAS MĀJĀS LATVIJĀ AR ALI TROPHY

Emocionāls Mairis Briedis stāsta par savu episko pasaules boksa supersērijas ceļojumu un iespējamo pāreju uz smagsvaru pēc Junjēla Dortiko iekarošanas sestdienas WBSS Cruiserweight II finālā.

“Ir fantastiski justies, uzvarot Muhameda Ali trofeju, tas šķiet kā sapnis,” sacīja Briedis. “Es, mana komanda un mana ģimene tik ilgi gaidījām trofeju. Paldies Dievam, ka mēs to izdarījām, un es esmu patiesi priecīgs par to. ”

Brieža vienīgā neveiksme karjerā notika pēc ārkārtīgi smagas un smagas cīņas ar Aleksandru Usiku I sezonas pusfinālā, jo topošā turnīra uzvarētāja oficiālie rādītāji bija 114: 114 un divreiz-115: 113.

“Pēc Usika cīņas es biju nomākts,” sacīja Briedis. Usyk tajā naktī bija labāks, un tā tas ir.

“Bet, atskatoties pagātnē, es redzu, ka daudzas lietas man apkārt un manā komandā ir mainījušās. Un kopš šīs cīņas viss ir gājis labāk. Es tiešām nezinu, vai es būtu uzvarējis šajā naktī, ja mana karjera būtu attīstījusies tā, kā tā ir attīstījusies. ”

“Pirmajās kārtās es jutu, cik bīstams ir Dortikoss, taču es pieradu pie viņa stila, un vēlākajās kārtās mēs pārāk neriskējām, mēs vienkārši boksējām to, ko bijām sagatavojuši. Esmu ļoti apmierināts ar savu sniegumu. ”

Covid-19 pandēmijas dēļ kārotā turnīra trofejas fināls notika aiz slēgtām durvīm Minhenes Plazamedia Studios, nevis piepildītā, trokšņainā arēnā, kā tas ir pierasts Latvijas sporta varonim.

“Es ceru, ka es izveidoju cīņu, lai Latvijas fani lepotos ar mani. Fani nevarēja atrasties arēnā, bet vismaz caur TV es, cerams, radīju viņiem emocijas. ”

Pēc pieskāriena Rīgā Briedis aizveda trofeju pie Brīvības pieminekļa, kas ir brīvības un neatkarības simbols, kā arī sabiedrisko pulcēšanās un oficiālo ceremoniju centrā Rīgā. Normālos apstākļos Briedi būtu sagaidījis liels pūlis, lai atzīmētu savu vēsturisko sasniegumu.

“Man ir žēl, ka es nevarēju dalīties savās sajūtās ar saviem faniem un cilvēkiem, kuri man ticēja, kuri lūdza par mani un sūtīja man ļoti enerģiskus un spēcīgus vēstījumus. Taču ir pārsteidzoši parādīt līdzjutējiem, ka trofeja beidzot ir Rīgā pēc tik ilga ceļojuma. ”

Papildus Muhameda Ali trofejai Briedis tagad ir trīskārtējs pasaules čempions pēc IBF titula iegūšanas un žurnāla Ring čempions 200 mārciņu vērtībā. Briedis tagad ir guvis 4: 0, ieskaitot trīs lēmumus un vienu TKO, kopš šī tuvā zaudējuma Usikam, bijušajam kreiseru svara valdniekam, kurš ir pārcēlies uz ziemeļiem uz smagsvaru.

“Es apsveru pāreju uz smagsvaru,” sacīja Briedis. “Bet šobrīd es mazliet atpūtīšos, pirms pieņemšu lēmumus.”

Mairis Briedis ir Muhameda Ali trofejas piektais uzvarētājs, un latvietis pievienojas izcilajai elites bokseru līnijai, kas uzvarējusi revolucionārajā kronšteina stila izslēgšanas turnīrā: Aleksandrs Usiks, Kallums Smits, Džošs Teilors, Naoja Inoue un Mairis Briedis ir mūžīgi saistīts ar visu laiku lielāko.

Muhameda Ali trofejas ieguvēji:
II sezona: Džošs Teilors (īpaši viegls svars),
Naoja Inoī (bantamsvars ), Mairis Briedis (kreiseris) I sezona: Aleksandrs Usiks (kreiseris), Kallums Smits (super vidējais svars)